MojAndroid

Pamätáte sa ešte na hru Flappy Bird? To, čo dokázala táto mobilná hra, sa v histórii Androidu podarilo len niekoľkým ďalším titulom. Jej autor Dong Nguyen dokázal vytvoriť veľmi jednoduchý titul, čo sa grafického spracovania týka, no z pohľadu hernej náročnosti ide o jednu z najťažších hier, akú si máte možnosť zahrať. Aj preto hra zaujala veľké množstvo hráčov, ktorí sa pretekajú v tom, kto ďalej zájde. Nie je to však len o zábave a súťaživosti.

Na YouTube sa dokonca objavil zaručený návod, ako hru poraziť. Môžete si ho pozrieť nižšie.

Hra bola taká náročná, že u mnohých hráčov spôsobovala nervozitu hraničiacu so šialenstvom. Na internete sa začali objavovať fotografie rozbitých telefónov a tabletov, hystéria vrcholila. Vývojár hru potom stiahol z obchodu Google Play a App Store. Vraj mu nepriaznivé komentáre, žiadosti o odkúpenie práv a všetky správy spájajúce sa s touto hrou zničili život.

Novinka v Google Play

V obchode Google Play sa teraz objavila hra, ktorá je Flappy Bird veľmi podobná. Ide o titul s názvom Flappy Royale. Ponúka veľmi podobnú grafiku a je rovnako náročná. Žeby započala novú Flappy mániu? My sme preto neváhali a vyskúšali si ju zahrať.

Musíme povedať, že je naozaj nákazlivá.. A náročná. Rovnako, ako Flappy Bird. Zaujímavým riešením je, že v reálnom čase vidíte ostatných protihráčov. 100 z vás vyskočí z lietadla a vaším cieľom je doletieť čo najďalej. Tak čo? Trúfate si?

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
TÉMA TÝŽDŇA | Sága Flappy Bird – cesta jednoduchej hry až na samotný vrchol

20.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+