Šialenstvo v podaní (ne)podarenej mobilnej hry Flappy Bird pokračuje aj po tom, čo bola odstránená z obchodu Google Play či AppStore. Používatelia začali túto skutočnosť využívať vo svoj prospech a prostredníctvom internetových inzertných portálov začali predávať svoje zariadenia s nainštalovanou hrou za absurdné sumy.
Všetko to začalo krátko po jej odstránení, kedy sa na portáli Ebay začali objavovať iPhony, na ktorých je Flappy Bird nainštalovaný. Niektoré ponuky prekračovali päťciferné sumy a predajcovia si dovolili dokonca vylepšiť ponuky pridaním nejakých ochranných obalov grátis. Táto mánia sa však neodohráva len v zahraničí, objavila sa aj na slovenských weboch. Po preskúmaní inzertného portálu Bazoš.sk sme našli najdrahší Android, konkrétne Sony Xperia J za neuveriteľných 275 568 EUR. Inzerát na takúto skvelú ponuku od neznámej slečny z Košíc vyzerá asi takto:
Ma niekto zaujem o telefon z hrou flappy bird ? Tato hra sa uz neda stiahnut. Ide o telefon xperia j ma papiere a prislusenstvo. Piste na email xxx@gmail.com foto poslem (pravý email sme z textu odstránili, pozn. redakcie)
Desiatky ďalších inzerentov využíva hru ako ťahák pre predaj svojho zariadenia, čím sa zvýhodňuje nad rovnakými ponukami. Niektorí dokonca využívajú svoje technologické znalosti a ponúkajú svoje služby pri inštalácií hry do Android smartfónov. Iní zas za poplatok odosielajú e-mailom APK súbor s hrou alebo sa snažia vymeniť smartfón za niečo lepšie.
Je zaujímavé pozorovať, akým rázom sa z nevinnej hry vytvorila mánia, ktorej sme v prípade mobilnej hry neboli zatiaľ svedkami. Odporúčame vám vyhľadať kľúčové slovo "Flappy Bird" v niektorých z bazárov, na vlastné oči uvidíte, akí vedia byť ľudia vynaliezaví. Podarilo sa aj vám vypátrať nejaké zaujímavé "Flappy Bird" ponuky? :)


ty vole vsak ulozto, piratebay a idem… ci si myslia, ze sme deti v afrike co nevedia ako pouzivat mobil a internet?
Ver tomu že veľa ľudí to využije (predovšetkým tí menej technicky zdatní alebo aj tí čo technológie nemajú moc radi a smartfón vlastnia len aby boli moderní alebo preto lebo je multifunkčný a to je predsa úžasné, čo na tom že väčšinu funkcií nevyužijú).
ludia ktory nemaju radi technologie a nie su technicky zadtni nemaju ani ponatia o nejakom flappy bird…
Však to každý priemerne inteligentný človek čo i len trochu sa zaoberajúci androidom by tu hru našiel
bohuzial vacsina ludi ktorych poznam cca 60% z nich ak sa uskromnime to vidia tak ze maju telefon a ze nejaky android? a? hlavne ze funguje :)
a co takto BLACKMART
ejjjj pojdes do vezenia !!!! :DDD
nemusite kupovat tu hru s telefonom za cca 270 000€ ja vam predam moju S3 s tou hrou za 1000€ :D :D usetrite este na dom a nejake to auticko :D
ja za 600€ pište na mail pandicka31196@gmail.com :D (ace 2 s androidom 4.4.2) :) :D na cene možeme sa aj dohodnuť :D
Cau prosim ta ten kitkat mas nainstalovan ly na ace 2 nfc verzia?
nie je s telekomu
??
Nie je s TELEKOMu, ten predaval verzie bez NFC….
:D :D :D musim zistit aku ma ten operator NFC ponuky :D
Ale ak telekom predaval iba verzie bez NFC, tak moja chyba :). Ale ta odpoved mi prisla velmi vtipna :D
čo z toho robia :D veď stačí ísť na uložto a isto je tam toho kopy
Plne ulozto je toho :D
keby ta hra aspon za nieco stala a rozvijala by logiku alebo nieco ine, ale toto je chore co predvadzaju, je to obycajna hra a najde sa kopa lepsich
ako trapas.
Btw dnes mi poslal kamaráta cez NFC odkaz do Google play a normálne mi to našlo a stiahlo.
Bože čo robia s takej jebnutej hry všetci haló.Aj tak ju nenápadne stiahol a vyhovoril sa na abnormálnu hovadinu,lebo vzhľadovo je tam obrovska podobnosť prostredia z mariom od nintenda a hrozila mu žaloba.
vazne si myslis ze ma nintendo patentovane zelene trubky? su to normalne zelene trubky jednoducho vytienovane a trochu zkomiksovane ale nic specialne … takto sa nemusi starat o podporu ani vyvoj ale na reklamach zaraba stale – lepsi obchod nemohol spravit … navyse ta hra sa sirila ako epidemia a coskoro by tak aj skoncila takto jej dal druhy dych
Pozri sa na Apple ten má patent na čierny obdĺžnik, na ikonky, na efekt skrolovania a plno iných kktiny….tomu sa vraví duševné vlastníctvo a v tomto prípade je podobnosť s Máriou veľká čiže kľudne to môže byť dôvod..
Presne, úplne sa to podoba na Máriu……ale ktorú?
Predám HTC Desire X. Mám v ňom nainštalovanú hru FLAPPY BIRD! Telefón dodám po platbe 800€ zresetovaný na továrenské nastavenia! … (Vtip)
Nepredam nikomu nic:-)
predám htc desire x + hra flappy bird za 350e :D :D to že ta hra nieje na google play neznamená že sa už nedá stiahnuť ja osobne som ju stiahol z ulož to :D :D
Deti a technicki analfabeti si precitali na topkach spravu o 100-tisicovom ajfone s Flappy Bird. V tychto podnikatelskych hlavickach sa splodila myslienka, preco by som to neskusil aj ja. A kedze ebay velmi neviem co je a ako sa to “pouziva”, sup s tym na bazar :).
predavali sa aj iphony na ebay, co je trocha pochopitelnejsie, kedze tam je nainstalovanie zlozitejsie, ale toto :D vysmech. A pritom je to tak stupidna hra.
Trochu som ju upravil a uz sa to da aj hrat :-D
Neverim ze taka chujovina moze sposobit take “sialenstvo” a nechapem jak TOTO moze dakto hrat…. By som chcel videt toho debila co naleti na taky inzerat Pffff :)
Flappy Bird mam, hram, bavi ma, sice skore len 68 narozdiel od inych co maju podstatne viac, ale mam dojem, ze to co sa okolo tej hry deje je az prilisne halo a privelky hype…
Smutné ako to ľudia využívajú vo svoj prospech len aby zarobili. Tiež som si to všimol na bazoši ale už dávno
http://gsmandroidapps.com/download-flappy-bird-1-3-apk/
Tá slečna čo predáva telefón s touto hrou a všetci ebay áci su asi za opicami
http://mobil.bazos.sk/inzerat/34445498/Nokia-3310–Flappy-Bird.php TOTO je top inzerát :D
tady si to můžete normálně stáhnout http://www.nav-in.cz/novinky.php
No predám aj ja možno dakoho nájdem :-) bude sranda nie dám za aj 10000 :-D:-D:-D:-D
Stiahnem si flappy bird.apk a nainstalujem -,-
Ja som videl inzerat kde dotycny predaval mobil s flappy Bird za ” LACNEJSIE ” od ostatnych ponukanych mobilov s touto hrou a ako dovod udal ze ma v tej hre svoje osobne skore 150 bodov, preto dava cenu nizsiu ako pri ostatnych inzeratoch :D:D:D
LOL XD :D Plantáž marišky a otrasy mozgu slovakia zabija :D XD
Ja predam S3 mini , s flipovym krytom , Flappy birdom za 400 € oplati sa !! :D Na bazosi : http://pc.bazos.sk/inzerat/34703107/Samsung-i8190-Galaxy-S-III-miniFlappy-Birdflipovy-kryt.php
mám htc wildfire white s touto hrou kto kúpi? 0903197478