MojAndroid

Nový inteligentný náramok Fitbit Luxe je štýlový a jeho cieľovkou budú milovníci módy. Ponúka dizajn z nerezovej ocele, farebný dotykový displej a 5-dňovú výdrž na jedno nabitie. Výrobca o novinke informoval prostredníctvom tlačovej správy.

Náramok prichádza so širokým spektrom funkcií, ktoré pomôžu udržať zdravý životný štýl aj v tejto neľahkej dobe. Poskytne prístup ku kľúčovým informáciám o clekovom zdraví prostredníctvom funkcie Zdravotné matriky, ktorá je dostupná v aplikácii.

Náramok dokáže merať úroveň stresu, únavu či príznaky rôznych chorôb. Zákazníci, kotrí si tento náramok kúpia, získajú navyše 6-mesačné predplatné Fitbit Premium zadarmo.


Fitbit Sense

“V uplynulom roku sme museli zmeniť pohľad na naše zdravie a konciíciu kvôli sledovaniu symptómov COVID-19 a s tým súvisiacim zvládaním stresu a úzkosti. I keď začíname zaznemanávať zmeny k lepšiemu, je stále dôležité zdravotný stav trvale sledovať. Preto sme zdvojnásobili naše úsilie o zavedenie inovatívnych nástrojov a funkcií, ktoré pomôžu k psychickej pohode a zvýšeniu fyzickej aktivity. S Fitbit Luxe sme urobili zásadný technologický pokrok, pretože sme vyvinuli štíhly a elegantný smart náramok s množstvom pokročilých funkcií.”

James Park, VP, GM a Co-Founder spoločnosti Fitbit

Lepšie zvládanie stresu s Fitbit Luxe

Nový náramok prináša rôzne nástroj ena meranie stresu prvýkrát do portfólia smart náramkov od Fitbit. Funkcia sa nazýva Skóre zvládania stresu a je dostupná ako pre tento nový náramok, tak pre všetky zariadenia Fitbit, ktoré sú schopné merať srdcový tep.

Fitbit Luxe
Foto: Fitbit.com

Novinka dokáže okrem srdcového tepu odmerať aj ďalšie dôležité zdravotné parametre. Používateľ s ňou dostane informácie o dychovej frekvencii a onedlho pribudne možnosť meranie teploty povrchu tela hladiny okysličenia krvi (SpO2).

👉TIP: Najlepšie smart hodinky – výbery, testy a porovnania👈

Už tradičnou súčasťou je funkcia Spánkové skóre pre ešte lepšie porozumenie dôležitosti spánku. K dispozícii je počítadlo spálených kalórií a 20 športových aktivít.

K náramku existuje široká ponuka rôznych remienkov, takže používateľ si môže jeho vzhľad prispôsobiť podľa svojich potrieb. Nechýbajú klasické silikónové remienky, remienky z prémiovej Horween kože, nerezovej ocele či tkaných materiálov.

Základné parametre

Displej AMOLED, 124 x 206 pixelov, 326 ppi
Merania a senzory Monitorovanie spánku, SpO2, srdcového tepu,
GPS Nie
Výdrž batérie 5 dní
Cena 149,95 €

Fitbit Luxe: Cena a dostupnosť

Fitbit Luxe je možné predobjednať už dnes na stránkach Fitbit.com a u vybraných slovenských predajcov bude dostupný v priebehu jari za odporúčanú cenu 149,95 €.

Náš tip
Teraz je ten správny čas na nový smartfón. Pozreli sme sa na lákavú ponuku Orange

20.4.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+