MojAndroid

Mozilla vydala nový update svojej Android verzie. Mozilla Firefox 5 je dostupný v Android Markete. Nová verzia prináša “Do-not-track” mód, čo zabezpečuje anonymné surfovanie na internete, Google Chrome tento režim nazýva aj Incognito Window. Princíp je v tom, že pri tomto móde si prehliadač nepamätá vaše cookies a heslá, neukladá sa ani história prehliadaných stránok.

Nová verzia so sebou prináša aj zrýchlenie prehliadania cez 3G sieť a zlepšenie vykresľovania. Verzia Firefox 5 spolupracuje aj s klávesnicoiu SwiftKey.

 

Nový prehliadač Firefox 5 si môžete stiahnuť z Android Marketu.

MojAndroid.sk TEST: Porovnanie prehliadačov pre Android – Skyfire, Dolphin HD, Mozilla Firefox, Opera, Opera mini, xScope, Miren Browser a natívny prehliadač

22.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Peter

  Samsung Galaxy Ace, v markete nenajdene, po instalacii apk stiahnutej z netu vyhodena chyba aplikacie, cize na Ace to nespustite. Skoda

 • Danom

  na bostone to v markete nieje

 • Danom

  na bostone to v markete nieje

 • vojtus

  “Tato aplikace není kompatibilní se zařízením X10 mini pro.”
  smola

+