MojAndroid

Ešte niekoľko týždňov môžete na webe SmartBanka.sk hlasovať za najlepšie mobilné bankovníctvo. Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili sériu článkov s predstavením funkcií aplikácií jednotlivých slovenských bánk, aby ste získali obraz aj o vymoženostiach aplikácií, ktoré aktívne nepoužívate. Skvelé bankovníctvo v mobile má pre svojich klientov nachystané aj Fio banka.

smartbanka-hlasuj

Aplikácia Fio banka Smartbanking prináša klientom Fio banky všetky základné funkcie, ktoré zabezpečujú plnohodnotné mobilné bankovníctvo. To znamená prehľad o zostatkoch na účtoch, informácie o pohyboch na účtoch, prehľad o platbách kartou či prehľady čakajúcich platieb.

Priamo z mobilnej aplikácie je možné nastaviť limity pre kreditnú či debetnú kartu, alebo dokonca kartu na diaľku veľmi jednoducho zablokovať v prípade straty alebo odcudzenia. Pri kreditných kartách je možné aj zaplatiť splátku za kartu či uhradiť prípadný dlh, a to všetko z prostredia mobilnej aplikácie.

V aplikácii nechýbajú ani rôzne ďalšie informačné funkcie, ako napríklad zoznamy pobočiek a bankomatov či kurzový lístok, ktorý sa vám zíde pri návšteve cudzích krajín. Medzi ďalšie špeciálne funkcie aplikácie patrí kalkulačka poplatkov, zoznam kontaktov, rôzne šablóny, možnosť dobiť kredit v mobile či odoslanie požiadavky cez Fio servis.

Aplikácia je dostupná pre platformy Android, iOS a Windows Phone. Okrem štandardnej aplikácie Fio banka Smartbanking nájdete v obchode Play aj titul Fio Smartbroker, ktorý je určený pre správu investícií v banke.

Verzia: 1.9.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.3
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte teraz!

Ešte stále máte možnosť hlasovať v ankete SmartBanka 2017 za vaše obľúbené mobilné bankovníctvo slovenských bánk. Stačí, keď vyplníte informácie v dotazníku a automaticky získavate šancu na výhru špičkového smartfónu Samsung Galaxy S8. Okrem samotných hlasujúcich budú ocenené aj banky. Tie, ktoré sa umiestnia na prvých troch priečkach, získajú oficiálne ocenenie, ktoré môžu použiť pri svojej marketingovej komunikácii.

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 15. januára 2018 do 28. februára 2018 na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.skMojAndroid.skMojiPhone.sk a MojWindows.sk do konca marca 2018. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj

Partneri ankety

16.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+