MojAndroid

Spustili sme celonárodnú súťaž o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska, hlasovanie prebieha na stránke AndroidCode.sk. Tento rok je v ankete nominovaných 60 aplikácií až v 8 kategóriách. Verejné hlasovania čitateľov rozhodne, ktoré aplikácie sa pridajú medzi najlepšie na Slovensku.

Tento ročník sme pripravili špeciálne predstavenie aplikácií. Oslovili sme vývojárov a pripravili krátky rozhovor o nominovaných aplikáciách, ktoré sa dostali až do konečného hlasovania. Všetkým vývojárom sme položili rovnaké otázky. Pokračujeme aplikáciou Financie.online.

Financie.online
Financie.online
Developer: Financie.online
Price: Free
  • Financie.online Screenshot
  • Financie.online Screenshot
  • Financie.online Screenshot
  • Financie.online Screenshot
  • Financie.online Screenshot

Prečo ste sa rozhodli vytvoriť práve túto aplikáciu?

Vychádzal som zo svojich skúseností na finančnom trhu a rozhovormi s bežnými ľuďmi.

Koľko ľudí na aplikácii pracuje?

Aktuálne 7 ľudí, najmä programátori a marketéri.

Ako dlho trval vývoj aplikácie od úplného začiatku (nápadu)?

Prvá verzie trvala 8 mesiacov. Aktuálne sme na 4. verzii.

Vidíte v aplikáciách určených pre Slovensko potenciál alebo je lepšie zamerať sa na celý svet?

Samozrejme, potreby Slovákov sú častokrát odlišné ako potreby Američanov, pre ktorých sa väčšina aplikácií väčšinou vyvíja. Náš trh má vlastné regulácie a v silne regulovaných oblastiach ako bankovníctvo a zdravotníctvo je nevyhnutné, aby aplikácie spĺňali všetky zákonné požiadavky.

Aké máte plány do budúcna?

Cieľom je aby užívatelia dokázali pomocou našej aplikácie zariadiť všetko čo v oblasti riadenia financií, bankovníctva, poistenia, ale aj investícii budú niekedy v budúcnosti potrebovať na jednom mieste.

Hlasujte a vyhrajte

Aplikácia Financie.online je nominovaná v kategórii Financie a podnikanie. Medzi ďalšie nominované aplikácie v tejto kategórií patria:

  • BiznisInfo
  • eBločky
  • iKROS – online faktúry
  • SuperFaktúra
  • TOApp – kalkulačka trov

Ak sa vám aplikácia páči, môžete za ňu hlasovať v ankete 4ka Android Code 2020. Hlavnou cenou ankety je smartfón Google Pixel 5, ktorý do súťaže venovala spoločnosť Google.

10.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+