MojAndroid

Pred rokom Google predstavil odľahčenú verziu aplikácie Files s názvom Files Go. Tá v podporovaných Android Go zariadeniach ponúka rozšírenú funkcionalitu. Navyše je appka schopná šetriť ukladacím priestorom a je nenáročná na hardvér. Hlavná aplikácie Files však práve obdržala dve nové funkcie.

Verzia: 1.0.189786363
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.189786363
Aktuálna cena: Zdarma

Funkcie, ktoré rozhodne potešia

Americký gigant nedávno aktualizoval svojho správcu súborov. Prvou pridanou funkciou je podpora pre tmavý, respektíve čierny režim. Ten nadchne najmä tých, ktorých smartfón disponuje OLED displejom. Tento čierny podklad podľa slov Google dokáže ušetriť nejaké to percento z batérie. Vaše oči budú taktiež vo večerných hodinách menej vyťažované.

Files-Google-app
Takto vyzerá čierny režim v aplikácii

Integrácia prehrávača médií

Druhou novinkou je prehrávač audia a videa. Ten povoľuje používateľovi počúvať hudbu v offline režime a samozrejme aj sledovať stiahnuté videá v smartfóne. Nechýba mu ani podpora na preskočenie skladieb. Podľa webu mspoweruser.com sa môžete medzi skladbami posúvať vďaka integrovaným ovládacím tlačidlám.

Náš tip
Aplikácia Files Go od Google je už dostupná v plnej verzii

3.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+