MojAndroid

Populárna aplikácia a služba pre čítanie RSS správ Feedly dnes skoro celý deň nefunguje, je pod útokom hackerov. Informovala o tom spoločnosť prostredníctvom svojho blogu, kde uvádza, že útočníci použili útok typu DDoS (distributed denial of service attack) a snažia sa vymáhať výkupné, aby Feedly mohol znova fungovať. Ten však samozrejme odmietol platiť akékoľvek peniaze a v spolupráci s providermi pracuje na zmenách v infraštruktúre, ktoré by útočníkov odstavili.

Na blogu Feedly sa tiež uvádza, že osobné údaje a dáta sú v bezpečí a hackeri k nim nemajú prístup. Obavy týkajúce sa straty, či odcudzenia dát teda nie sú na mieste. Stále však môže trvať niekoľko hodín, kým bude služba obnovená. Pocítili ste aj vy dnes výpadok Feedly? Dajte nám vedieť v komentároch.

Doplnené: Feedly je opäť online.

Verzia: 38.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 38.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

11.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+