MojAndroid

Takmer každá lepšia aplikácia dnes už ponúka možnosť tmavého režimu. Ten nielenže šetrí oči (najmä v noci), ale aj prispieva k lepšej výdrži batérie. Messenger od Facebooku tmavý režim ponúka už dlhšie, na hlavnú Facebook aplikáciu stále čakáme.

Niektorým sa už tmavý režim zobrazil

AndroidPolice informuje, že niektorým používateľom sa tmavé rozhranie aplikácie už zobrazilo, následne zmizlo. Je známe, že Facebook na tmavom režime svojej aplikácie pracuje už dlhšie. Prečo sa niektorým používateľom na chvíľu objavil, zatiaľ nevieme.

Svedčí to o tom, že tmavý režim je už na dosah a dočkáme sa ho už čoskoro. K dispozícii bude pravdepodobne automatická zmena režimu v závislosti od toho, aký režim máte v smartfóne. To samozrejme platí len pre Android 10. Pre ostatných bude možné režim prepnúť manuálne, priamo v aplikácii.

Náš tip
Dark Mode: TOP Android aplikácie s tmavým režimom. Pribudli ďalšie
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
25.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+