MojAndroid

Oficiálna aplikácia Facebooku nie je síce práve najobľúbenejšou, práve kvôli jej častým problémom s načítaním obsahu, no Facebook ju aj naďalej vylepšuje. A to aj napriek tomu, že pred niekoľkými mesiacmi prisľúbil príchod novej verzie napísanej v natívnom kóde Androidu. Tá bola podľa zahraničného portálu Endgadget, už začiatkom októbra vo finálnej fáze testovania. Odvtedy sa však neobjavili žiadne nové informácie, ktoré by upresnili to, kedy bude nová aplikácia vydaná. Dúfame však, že sa jej dočkáme ešte do konca tohto roka.

Facebook napriek tomu prichádza s častými aktualizáciami, ktoré opravujú chyby a vylepšujú používateľský zážitok. V najnovšej napríklad vylepšil tagovanie fotografií a pridal tiež možnosť uploadovať fotografie už do konkrétneho albumu.

Tešiť sa však môžeme aj na ďalšie funkcie, ktoré majú byť pridané už v blízkej dobe. Portál Endgadget informoval o tom, že Facebook pridá do aplikácie funkciu dobre známu z webovej verzie sociálnej siete – tlačidlo Zdieľať.  Pomocou neho sa bude môcť už viac ako 600-miliónov používateľov podeliť o príspevky svojich priateľov priamo z nástenky. Chýbala vám táto funkcia alebo oficiálnu aplikáciu od Facebooku ani nepoužívate?

Aktualizované 16.11.2012 (článok bol publikovaný 15.11.2012)

Funkcia pre zdieľanie obsahu je po aktualizácii aplikácie už dostupná.

 

16.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+