MojAndroid

Facebook dnes sprístupnil na Androide novú verziu aplikácie Messenger, ktorá teraz nesie označenie 5.0. Po jej nainštalovaní pribudne niekoľko noviniek, ktoré potešia nielen priaznivcov selfie fotografií. Vo vynovenej aplikácii na vás pri chatovaní čaká nový panel s ikonami, pomocou ktorých sa dajú priamo v konverzácii okrem klasického textu rýchlo posielať aj aktuálne selfie fotografie, obrázky, rôznych emotikonov, hlasové správy a like, ktorý sa po stlačení pridá do prebiehajúceho rozhovoru. Samozrejme, novinkou je už spomínaná selfie kamera, ktorá sa však bez problémov dá prepnúť aj na zadný fotoaparát.

messenger2 messenger

Facebook tiež pridal podporu pre posielanie videí priamo v chate. Táto možnosť je však k dispozícii len pre zariadenia s Androidom 4.3 a vyšším. Zjednodušená bola taktiež inštalácia tzv. stickers (nálepiek), ktoré si teraz môžete stiahnuť hneď po kliknutí na ikonku v chate. Nový Messenger je samozrejme už dostupný na obchode Play a ak ste si ho ešte nenainštalovali, môžete tak spraviť práve teraz.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

30.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+