MojAndroid

Facebook Messenger dostane zásadný redizajn, ktorý má priniesť zásadné zjednodušenie používania. Facebook sľubuje oveľa čistejšiu používateľskú skúsenosť a úplné odstránenie nadbytočných funkcií, ako sú hry.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Jednoduchosť ovládania a plynulé používanie

“Keď posielate správy, naozaj chcete jednoduchý a rýchly zážitok”, povedal Mark Zuckerberg počas tlačovej správy. Bolo tiež povedané, že nový Messenger príde “veľmi, veľmi skoro”, pretože na ňom pracujú už od začiatku tohto roka. Príde aj tmavý režim, ktorý bude určite pekným prírastkom v našom rastúcom svete či už OLED, alebo AMOLED smartfónov.

Praktickejšia aplikácia

Spodná navigácia bola zjednodušená na tri centrálne karty, ktoré sa zameriavajú na komunikáciu. Ikony pre kameru a videohovor zostávajú v pravom hornom rohu aplikácie, a tak všetko vyzerá oveľa efektívnejšie. Vyzerá ako úplne nová chatová aplikácia. Dôvod, prečo sa Facebook rozhodol pre túto zmenu, je zrejme kvôli veľkému počtu používateľov, ktorí prešli na odľahčený Messenger Lite, ktorý neobsahuje žiadne nadbytočné funkcie a zaberá výrazne menej miesta.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Brali by ste tieto zmeny aplikácie Messenger?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

3.5.2018
Zdroj: theverge.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+