MojAndroid

Nová akvizícia amerického giganta Facebook, známa ako Vidpresso, prinesie nové funkcie v oblasti streamovania. Sociálna sieť láka na známe vymoženosti počas sledovania, či vysielania živých videí. Jedná sa o vcelku užitočné funkcie. Čo to všetko znamená a čo nové vdýchne pre používateľov?

Prinesie funkcie, ktoré už poznáme

Vidpresso ponúka svojim klientom prístup k technológii, ktorá umožňuje zobrazovať a vytvárať ankety, komentáre a ďalšie prvky, ktoré sme už mohli vidieť na samotnom Facebooku, Instagrame, či Twitteri. Týchto skvelých funkcií by sme sa mali dočkať priamo v živých vysielaniach s možnosťou vidieť aktuálny priebeh hlasovania, či komentovania. Zamestnanci spoločnosti Vidpresso už majú svoje vyhradené miesta v kanceláriách Facebooku a začínajú pracovať na realizovaní tohto projektu. Prvé ukážky nadchádzajúcich funkcií môžete vidieť vo videu nižšie.

Uvítali by ste tieto funkcie v streamoch na Facebooku?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Príde Facebook o 2. miesto medzi najpopulárnejšími stránkami v Amerike? Dobieha ho YouTube

15.8.2018
Zdroj: Engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+