MojAndroid

Facebook Home, grafická nadstavba od sociálnej siete Facebook získala v minulom mesiaci zaujímavú integráciu s dodatočnými službami Flickr, Instagram, Tumblr a Pinterest. Používatelia tak získali schopnosť zobrazovať obsah z týchto služieb na svojej uzamknutej obrazovke. Nová možnosť je ponúkaná pri prvej inštalácii aplikácie alebo tiež v nastaveniach nadstavby. Aktualizácia s touto novinkou však bola dostupná len pre používateľov registrovaných v beta programe sociálnej siete.

Facebook Home

 

Integrácia s ostatnými sociálnymi sieťami sa však dostala von z beta programu a bola zahrnutá do aplikácie bežne dostupnej pre všetkých používateľov v obchode Google Play. Facebook Home je však stále obmedzený na verziu Androidu 4.0+ a podporuje len malý počet mobilných zariadení a to Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy Note II, Nexus 4, HTC First, HTC One X, HTC One X+ a HTC One.

Zdroj: androidcommunity

25.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+