MojAndroid

Facebook sa už dávnejšie pokúšal odkúpiť Snapchat a keď sa mu to nepodarilo, “okopíroval” od neho služby Poke a Slingshot. Dnes sa na internet dostala ďalšia správa o tom, že Facebook sa opäť nechal inšpirovať Snapchatom, a to pri tvorbe nového editora fotografií vo Facebooku. Ten bude obsahovať možnosť pridať text, niekoľko efektov či emotikony, ktoré sa budú dať zmenšiť a umiestniť kdekoľvek na fotografiu.

facebook-editor-foto

Poke a Slingshot rozhodne nepatria medzi úspešné projekty Facebooku, a tak sme zvedaví, či sa medzi používateľmi uchytí aspoň nový editor fotografií. Ten už mali možnosť testovať používatelia iOS zariadení a čoskoro by mala byť k dispozícii aj verzia pre Android. Keď sa aktualizácia dostane na Android zariadenia, budeme vás o tom informovať.

Zdroj: Gizmodo

29.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+