MojAndroid

Chcete dostať upozornenie, kedykoľvek váš obľúbený tím skóruje? Chcete vedieť na ktorom mieste prišli do cieľa Peter Sagan alebo Veronika Velez-Zuzolová? Aké mal Marek Hamšík štatistiky v poslednom zápase? To všetko nájdete v aplikácií eVýsledky, ktorá prináša live výsledky a ďalšie informácie z 37 športov. Jej užívatelia jej za to v ankete 4ka Android Code 2016 pomohli k 2. miestu v kategórií Slovenské aplikácie.

evýsledky 1 evýsledky 2

Ak sledujete šport, pravdepodobne ste to už tiež zažili. Chcete vidieť zápas, ale na štadión nemôžete a v televízií nie je. Alebo sa tešíte na Ligu Majstrov, ale v televízií dávajú iba jeden zápas a vás ich zaujíma viac.

Jednoduchým riešením pre takéto situácie je mať v mobile aplikáciu eVýsledky, ktorá prináša tie najčerstvejšie živé výsledky 24 hodín denne. Či už na štadióne padne gól, je vylúčený hokejista alebo v tenisovom zápase skončil set, dozviete sa to v priebehu krátkej chvíľky. Aplikácia totiž stráži každý zápas od začiatku až do konca a rýchlo informuje o tom, čo sa behom nej stalo.

evýsledky 3 evýsledky 4

A reč rozhodne nie je iba o futbale, hokeji alebo tenise, čo sú najpopulárnejšie športy na Slovensku. eVýsledky myslia aj na fanúšikov menších športov – pokrývajú celkom 37 športov vrátane tých najexotickejších. Vodné pólo, kriket alebo stále populárnejšie e-športy zrejme poznáte. Počuli ste ale niekedy o bandy alebo pesäpallu, fínskej verzii baseballu?

“Každý rok pridávame niekoľko nových športov. Naposledy to boli biatlon, skoky na lyžiach, alpské lyžovanie a klasické lyžovanie, ktoré sme stihli vydať ešte pred začiatkom sezóny,” uviedol Patrik Dzurenda, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Livesport, ktorá aplikáciu v roku 2014 vytvorila. ”Rozširujeme ale nielen športy, ale tiež ich pokrytie. Keď sme spustili dostihy, mali sme ich niekoľko stoviek ročne. Momentálne to je už viac ako 30 000.”

Mobilné aplikácie v Livesporte vyvíja tím zložený zo siedmych členov, ktorý okrem športov pridáva tiež stále nové funkcie. Asi najužitočnejšou sú Moje tímy – vďaka nej si stačí označiť svoje obľúbené tímy alebo zápasy, ktoré vás zaujímajú a potom už iba čakať na notifikáciu o zmene skóre či iných dôležitých udalostiach.

“Momentálne pracujeme na profiloch lyžiarov, ktoré stihneme vydať ešte pred koncom zimnej sezóny. Ďalší na rade sú pretekári v motošportoch a cyklisti,” opisuje najbližšie plány Patrik Dzurenda, ktorý dúfa, že fanúšikovia Petra Sagana a ďalších úspešných slovenských športovcov pomôžu eVýsledkom prekonať polmiliónovú hranicu.”V Google Play máme už viac ako 420 000 stiahnutí, takže sa dá predpokladať, že ešte tento rok sa to podarí,” hovorí zástupca spoločnosti.

Verzia: 2.26.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.26.0
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikácia eVýsledky vyhrala 2. miesto v kategórii Slovenské aplikácie v ankete 4ka Android Code 2016.

20.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+