MojAndroid

Väčšina z nás má svoj smartfón obalený v nejakom kryte, ktorý ho dokáže ochrániť pred rôznymi vonkajšími vplyvmi a nebezpečenstvami. Len málokto však vie, že novodobé telefóny by sme nemali chrániť len na povrchu, ale aj vo vnútri.

Ochrana nielen pred vírusmi

Z tohto dôvodu sme si pre vás pripravili nové video, ktorého hlavnou hviezdou je aplikácia Eset Mobile Security. Tá slúži nielen na ochranu systému, ale i na dôkladné zabezpečenie vašich osobných údajov. Tento populárny mobilný antivírus, ktorý pochádza priamo z nášho malebného Slovenska, žne právom úspechy po celom svete. Okrem základného zvýšenia bezpečnosti totiž ponúka množstvo užitočných nástrojov, ktoré môžu zjednodušiť život vám a naopak ho znepríjemniť zlodejom či hackerom.

V prvom rade vás táto šikovná aplikácia dokáže ochrániť pri inštalácii appiek z Obchodu Play. Dokáže to aj pri inštalácii aplikácií z neznámych zdrojov, no samotná spoločnosť Eset takéto kroky neodporúča. Najnovšia appka, ktorá stojí za to zároveň zabezpečí váš smartfón pri prehliadaní internetu, kde sa na pochybných stránkach často vyskytuje rôzny malvér. To však nie je ani zďaleka všetko, keďže Eset Mobile Security ponúka aj rôzne riešenia proti krádeži vášho telefónu. Priamo na stránkach my.eset.com totiž môžete nájsť polohu vášho zariadenia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ak ho teda náhodou stratíte alebo vám bude odcudzený, na týchto stránkach jednoducho zistíte, kde presne sa nachádza. Zároveň ho môžete takýmto spôsobom ovládať na diaľku a zapnúť sirénu, zablokovať ho špeciálnym heslom alebo vymazať všetok obsah na úložisku. Rovnako ho pritom možno ovládať aj cez SMS správy z iného zariadenia. Funkcií je k dispozícii ešte viac a všetky sú spomenuté vo videu uvedenom vyššie. Appka Eset Mobile Security sa dá okrem mesačného predplatného zakúpiť aj na celý rok za sumu 10 €.

23.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+