MojAndroid

Popredná svetová mediálna spoločnosť Viasat World (popredný nezávislý medzinárodný prevádzkovateľ televízneho vysielania, ktorý ponúka rozsiahle portfólio televíznych kanálov a nelineárneho obsahu všetkých žánrov, pozn. red.) oznámila, že dvaja kľúčoví operátori – Slovak Telekom a T-Mobile Czech Republic – budú ponúkať na svojich televíznych platformách nový kanál Epic Drama, a to hneď od jeho spustenia 14. decembra tohto roku. Uzatvorenie dohody potvrdzuje úzke vzťahy, ktoré má Viasat World so svojimi osvedčenými partnermi. Obaja operátori sprostredkujú nový kanál s bohatou ponukou atraktívnych titulov viac než 630 000 zákazníkom v oboch krajinách.

Sme radi že Slovak Telekom a T-Mobile Czech do svojej ponuky zaradia náš najnovší kanál Epic Drama. Svedčí to o našej snahe porozumieť potrebám klientov a spoločne poskytovať zaujímavý obsah divákom. Veríme, že Epic Drama so svojou pestrou skladbou a širokými možnosťami sledovania skutočne na trhu vynikne a uspeje. Diváci budú mať nepretržitý prístup k špičkovej svetovej dramatickej tvorbe z ľubovoľného zariadenia. Spustenie kanálu dokazuje, že ako nezávislý vysielateľ dokážeme pružne reagovať na dopyt zo strany divákov aj našich partnerov, pričom našim cieľom je rozširovať dosah našej ponuky aj okruh divákov.

Hovorí Tomas Horvath, obchodný riaditeľ spoločnosti Viasat World.

Slovak Telekom prvým, kto ponúkne kanál Epic Drama v rámci svojho rozšíreného balíčka

Slovak Telekom je kľúčovým hráčom na trhu IPTV a satelitného televízneho vysielania na Slovensku a dlhodobý partner spoločnosti Viasat World, ktorý sprostredkováva všetky jej hlavné faktografické kanály na oboch platformách.

Kanál Epic Drama bude spustený 14. decembra na hlavných medzinárodných trhoch spoločnosti Viasat World a ponúkne viac ako 600 hodín najlepších hraných seriálov z celého sveta. Stane sa miestom, kde diváci nájdu najširší výber veľkorozpočtových seriálov rôznych dramatických žánrov v HD kvalite. Na zhruba 80 % vysielaného obsahu sa vzťahuje licencia pre nelineárne vysielanie, takže Viasat World môže divákom ponúknuť najlepšie svetové tituly k sledovaniu na rôznych platformách a zariadeniach.

Stále existuje dopyt po kvalitných seriálových kanáloch

Spoločnosť Viasat World má s výberom atraktívneho obsahu bohaté skúsenosti. Jej vysoko sledované dokumentárne kanály, ktoré ponúkajú programy špičkovej kvality, nachádzajú veľmi pozitívnu odozvu u našich divákov. Teší nás preto, že zákazníci Magio TV na Slovensku a T-mobile TV v Českej republike budú medzi prvými, ktorí budú mať nový kanál a nelineárne služby k dispozícii.

Vyjadril sa Andrej Miklánek, marketingový expert spoločnosti Slovak Telekom pre TV služby na Slovensku a v Českej republike.

Viasat World jedná aj s ďalšími operátormi v Českej republike a na Slovensku s cieľom rozšíriť dosah svojej novej prémiovej ponuky.

Zdroj: Tlačová správa

12.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+