MojAndroid

Spoločnosť Samsung získala niekoľko prestížnych cien udelených európskym združením European Imaging and Sound Association (EISA) v kategóriách European Smartphone Camera 2014-2015, European Connected Camera 2014-2015 a European Multiroom System 2014-2015. V týchto kategóriách sa tento rok stali víťazmi Samsung GALAXY K zoom, ktorý kombinuje funkcie fotoaparátu a mobilného telefónu, chytrý fotoaparát SMART CAMERA NX30E a zvukový systém M7 Multiroom System. Všetky tieto výrobky získali uznanie poroty za inovatívne funkcie a pôsobivý dizajn.

galaxy-k-zoom-07

Spoločnosť Samsung sa usiluje o to, aby bola popredným hráčom na poli inovácií. Neustále hľadáme nové funkcie, ktoré pomáhajú zlepšiť životy našich zákazníkov. Zisk niekoľkých ocenení EISA od tak významných porotcov svedčí o tom, že sa nám darí vyvíjať výrobky, ktoré patria k najlepším na trhu a ktoré skutočne obohacujú životy našich zákazníkov,“ povedal Sunny Lee, prezident spoločnosti Samsung Electronics Europe.

Ocenenia EISA sa udeľujú výrobkom, ktoré sú príkladom dokonalej kombinácie inovatívnych technológií, elegantného dizajnu a žiadaných funkcií. Porota, ktorá udeľuje ceny EISA, je zložená z redaktorov 50 časopisov zaoberajúcich sa spotrebnou elektronikou z 19 európskych krajín. 

Zdroj: TS

16.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+