MojAndroid

Stránka eAutoPortal.sk, sesterský web MojAndroid.sk, spúšťa novú anketu e-Auto Roka 2017. V nej hlasujete za tie najlepšie elektromobily a hybridy, pričom môžete vyhrať niekoľko zaujímavých cien.

V spolupráci s portálmi MojAndroid.sk, TeslaMagazin.sk a spoločnosťami Eco Auto a Sygic organizuje eAutoPortal.sk prvý ročník tejto motoristickej ankety, ktorej predmetom sú najlepšie elektromobily a hybridy. Hlasujte sa v týchto štyroch kategóriách:

  • Elektromobil roka 2017 – hlavná kategória
  • Elektromobil roka 2017 – pomer cena/”výkon”
  • Hybrid roka 2017 – hlavná kategória
  • Hybrid roka 2017 – pomer cena/”výkon”

Okrem toho je súčasťou ankety aj prieskum, v ktorom sa môžete podeliť o to, ako vy vnímate elektromobilitu na Slovensku a aké sú vaše preferencie vo svete elektromobilov a hybridov.

Čo môžete vyhrať?

Samozrejme, za vašu pomoc pri výbere najlepších elektromobilov a hybridov na trhu na vás čaká odmena. Vyhrať môžete hneď niekoľko cien, pričom hlavnou cenou je zážitková jazda na elektromobile Tesla Model S P100D, ktorý ponúka najrýchlejšiu akceleráciu spomedzi všetkých sériovo vyrábaných automobilov na svete. Aj vy tak môžete zažiť zrýchlenie z 0 na 100 km/h za iba 2,4 sekundy a užiť si tak skutočný adrenalín. Okrem toho môžete v ankete vyhrať tri zážitkové jazdy na elektrickej štvorkolke Velor-X-Triker a piati z vás si odnesú navigáciu Sygic GPS Navigation.

Ako sa zapojiť do ankety e-Auto Roka 2017?

Je to veľmi jednoduché – stačí do 15. októbra vyplniť prihlasovací formulár na stránke eAutoRoka.sk, kde nájdete ďalšie informácie aj podmienky hlasovania. Želáme vám veľa šťastia!

Partneri ankety:

         

21.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+