MojAndroid

Dynavix je nová navigácia pre Českú a Slovenskú republiku s precíznymi hlasovými pokynmi a najnovšími mapovými podkladmi. Jedným z lákadiel novej navigácie majú byť aj aktuálne dopravné informácie, vďaka ktorým sa dozviete o dianí na trase vrátane informácií o dĺžke trvania dopravného obmedzenia, prekážky alebo príčine meškania. K dispozícii tak budete mať presné informácie o trvaní cesty alebo čase príjazdu. Dynavix vám môže na základe takýchto informácií tiež navrhnúť rýchlejšiu alternatívnu trasu.

Nová navigácia ponúka jednoduché a intuitívne používateľské prostredie. Užívateľ si môže zvoliť napríklad. farby mapy, údaje zobrazené v infopaneli alebo niektoré z 3D aut. Dynavix ponúka funkcie, ako navigáciu v jazdných pruhoch, navigáciu na kontakty, asistenta rýchlosti so zvukovým varovaním, ponúknutie alternatívnej trasy, funkciu zakázaných úsekov, 2D a 3D zobrazenie mapy, zobrazenie významných budov v 3D, automatický prepočet trasy, automatický denný alebo nočný mód a upozornenia na radary.

„Při vývoji jsme vycházeli ze zkušeností s naší aplikací pro iPhone, která je v České republice jednou z nejprodávanějších navigací na App Storu.“ uvedl Tomáš Tvrzský, člen predstavenstva spoločnosti.

Dynavix tiež umožňuje importovať vlastné body záujmov a rozšíriť tak databázu napríklad o radary alebo iné miesta, ktoré sa v navigácii ešte nenachádzajú (podporované sú formáty csv a ov2). Užívatelia určite ocenia aj ďalšie funkcie, ako napríklad google local search, navigáciu pomocou zemepisných súradnic, navigovanie v tuneloch, funkciu „vezmi ma domov“, navigáciu na pozadí či zdieľanie polohy prostredníctvom e-mailu.

Dynavix je pre mobilné telefóny s Androidom verzie 2.3 Gingerbread a Android 4.0 Ice Cream Sandwich dostupný prostredníctvom Google play – verziu s mapovým pokrytím celej Európy zakúpite za 69,99€, Central Europe za 39,99€. Ak si aplikáciu zakúpite do konca 10. augusta 2012, získate aktuálne dopravné informácie na rok zadarmo.

11.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+