MojAndroid

Počas najbližších dvoch týždňov majú fanúšikovia z Čiech a Slovenska možnosť získať špičkový smartfón Samsung Galaxy S4.

Samsung Galaxy S4
VYHRAJTE Samsung Galaxy S4

Chcete vyhrať vlajkovú loď Samsung GALAXY S4? Je to jednoduché. Stačí ak po prasknutí balóna správne zodpoviete súťažnú otázku na Facebook fan page Samsung Česko a Slovensko. Súťaž je rozdelená na dve kolá – jedno od 11. do 17. júna a druhé od 19. do 25. júna. V každom kole vyhráva jeden účastník z každej krajiny. Odpoveď, ktorá sa najviac priblíži skutočnému výsledku, vyhráva. Pozor, ak bude najpresnejších odpovedí viac, vyhráva najrýchlejšie vyplnená, takže nemeškajte!

Samsung GALAXY S4 je špičkové zariadenie, ktoré je prešpikované najmodernejšími technológiami a funkciami. Je vybavený 5-palcovým Full HD Super AMOLED displejom, ktorý je zárukou jedinečnej kvality zobrazenia. Vo svojej výbave má 13-megapixelový fotoaparát na zadnej strane, ktorý umožňuje robiť snímky v niekoľkých zaujímavých režimoch ako Dynamický záber či Ozvučená snímka. Ďalšími špecialitami sú napríklad Bezdotykové zobrazenie, funkcie na zdieľanie obsahu, ale aj funkcie ako S Prekladač či S Health.

Neváhajte ani chvíľu! Takáto príležitosť sa už nemusí zopakovať.

13.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+