MojAndroid

Dnes je zdieľanie grafického obsahu extrémne populárnym spôsobom vyjadrovania sa a nič nenasvedčuje tomu, že by sa to v blízkej budúcnosti malo zmeniť. Vývojári preto prichádzajú s novými nápadmi, ktoré nás majú ešte viac motivovať vytvárať fotografie, videá či animácie. Najnovší titul DSCO pochádza od tvorcov populárnej aplikácie VSCO a umožňuje vytváranie umeleckých GIF obrázkov a ich následné zdieľanie.

Aplikácia je zatiaľ dostupná iba pre platformu iOS, no môžeme očakávať, že to sa už čoskoro zmení. Aplikácia vám umožní nahrať video, na ktoré môžete aplikovať množstvo filtrov a následne z nich vytvoriť šikovnú animáciu. Tú môžete zdieľať na populárnych sociálnych sieťach, vlastnom portáli vývojárskej spoločnosti, alebo si ju jednoducho môžete uložiť v zariadení.

dsco (2) dsco (1)

Ak patríte medzi fanúšikov aplikácie VSCO, tento princíp vám bude známy a nebudete s ním mať problém. Samozrejme, na dostupnosť pre zariadenia so systémom Android si budeme musieť počkať, no vzhľadom na popularitu aplikácie VSCO môžeme očakávať, že sa to v budúcnosti zmení.

Zdroj: engadget

30.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+