MojAndroid

Možno sa už niekomu z vás stalo, že keď sa viac potužil alkoholom, mal potrebu zavolať svojej priateľke, manželke, alebo svojej ex a podobne. Na tento prípad je tu aplikácia Drunk Guard, ktorá vás ochráni pred nepremyslenými hovormi v opitosti.

 

Aplikácia má jednoduché úvodné nastavenie, keď si pridáte niekoho z telefónneho zoznamu, komu nechcete volať. Vďaka tomu, že aplikácia zatiaľ nemá k dispozícii dostupné ďalšie nastavenia a je stále vo vývoji, zablokovaným kontaktom sa nedovoláte, pokiaľ aplikáciu úplne neodstránite z telefónu. Ráno, keď sa zobudíte čerství, potom môžete zistiť, koľko hovorov a kde ste sa pokúšali uskutočniť.

 

Ako sme spomenuli, aplikácia nemá zatiaľ podrobné nastavenia. Vývojárovi môžeme dať menšiu inšpiráciu v tom, že pri pokuse o volanie môže aplikácia vyskúšať reakčný čas používateľa, ktorý chce volať v podobe malej prídavnej aplikácie na overenie stavu , kde by používateľ v rýchlom slede musel kliknúť na náhodne objavujúce sa body. Podobne by mohli poslúžiť aj jednoduché matematické príklady na čas, alebo overenie podľa hlasu s predefinovaným hlasom za triezva a porovnanie oboch hlasových vstupov.

30.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+