MojAndroid

Asi nie je prekvapujúce, že takmer hneď po predstavení nového iPhonu 5 sa na internete objavilo už aj prvé video s jeho droptestom. Tiež si asi viete domyslieť, s kým sa na ňom iPhone 5 porovnáva. Áno, je to Samsung Galaxy SIII.

Redaktor zo zahraničného portálu Androidauthority podrobil obidva smartfóny testu odolnosti, pri ktorom ich spúšťal z rôznych výšok na zem. V prvom kole bol nasimulovaný pád pri vyberaní telefónov z vrecka nohavíc, v druhom pri písaní SMS a v treťom pri telefonovaní. iPhone 5 bol oproti vlajkovej lodi Samsungu po všetkých pádoch takmer nepoškodený. Samsung Galaxy SIII utrpel vážnejšie poškodenia, vrátane rozbitia ochranného skla na prednej strane. Po minuloročnom dropteste s iPhone 4S a Samsungom Galaxy SII, tak dnes vyhráva nový iPhone 5.

22.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+