MojAndroid

Včera sme sa na veľtrhu IFA 2014 dočkali predstavenia očakávaného smartfónu Samsung Galaxy Note 4 a horúcej novinky Galaxy Note Edge so zahnutým displejom. Potenciálni zákazníci, ktorí si už teraz brúsia zuby na novú Note 4 získajú okrem smartfónu aj bezplatný cloudový priestor vrámci populárnej služby Dropbox o kapacite 50 GB a to na dva roky.

Spoločnosť Samsung a Dropbox sú v partnerstve už od roku 2011, no táto dohoda prináša okrem priestoru aj dodatočné funkcie pre tých majiteľov Samsung zariadení, ktorí používajú Dropbox na dennej báze. Odteraz budete mať napríklad možnosť automatickej zálohy multimediálneho obsahu priamo z predinštalovanej aplikácie Galéria. Používatelia budú tiež môcť ukladať dokumenty priamo na Dropbox z predinštalovaných kancelárskych aplikácií.

Zdroj: dropbox

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+