MojAndroid

Podľa Netbook News, Samsung zastaví výrobu Galaxy Tab 2, aby pridal do zariadenia štvorjadrové procesory. Tablet mal byť uvedený v máji s dvojjadrovým procesorom, ale pre lepšiu konkurencieschopnosť budú pravdepodobne nasadené do tabletu štvorjadrové procesory a výroba a dodanie na trh sa oddiali. Informácia pochádza zo zdroja blízkeho spoločnosti Samsung v Južnej Kórei.

Ak sa informácia potvrdí, 10,1 palcový Samsung Tab 2 by mohol niesť štvorjadrový procesor Exynos 4412 s 32 nanometrovou technológiou jadra. Pravdepodobne sa to odzrkadlí aj na cene zariadenia, ktorého cena sa mala pohybovať na úrovni 400 amerických dolárov za 16 GB model.

Celá informácia je zatiaľ len fámou a my budeme ďalšie informácie od oficiálnych zdrojov naďalej sledovať. Aj keď myšlienka štvorjadrového procesora v tabletoch od Samsungu sa nám zdá ako veľmi potešujúca.

Zdroj: NetbookNews Foto: Samsung

19.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+