MojAndroid

Spomínate si na nový rok, keď sme vám priniesli informácie o ambicióznom projekte All-Dock? V tom čase bola táto viacportová nabíjačka v štádiu projektu a čakala na finančnú podporu na sieti Kickstarter. Teraz je už len pár mesiacov do dátumu, kedy bude oficiálne uvoľnená do predaja. V čase spustenia projektu by boli developeri vďační aj za požadovaných 40 tisíc dolárov. To však ešte netušili, že sa projekt stretne s obrovským ohlasom a napokon dostanú do daru až 100 000 amerických dolárov.

All-dock

Množstvo z nás vlastní viacero inteligentných zariadení – ruku na srdce, proste je taká doba. No nabíjať každé z nich zvlášť je poriadne nepraktické a otravné, v tom mi určite dáte za pravdu. Aj preto môže byť All-Dock zaujímavou možnosťou. Pomocou All-Docku môžete súčasne nabíjať váš smartfón, tablet, multimediálny prehrávač, ale aj inteligentné hodinky, či okuliare. A to všetko bez zbytočného zaberania miesta, či množstva káblov. Ukrýva totiž priestor pre káble, spoločne so zdrojovými USB konektormi, určenými pre rýchle nabíjanie  (vďaka 2400 mA výstupu údajne za hodinu nabije až 80% batérie), pričom vrchná časť slúži ako držiak pre vaše zariadenia.

All-dock 2

Čo sa ceny týka, vieme len toľko, že toto zariadenie má byť “dostupné pre každého”. To, v akom rozmedzí sa bude pohybovať, je teraz skutočne ťažké určiť. Isté ale je, že All-Dock ponúkne viacero veľkostí, aj farebných prevedení.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+