Ditto Pokémon Go

Výnimočný pokémon Ditto je už dostupný v Pokémon Go. Prečítajte si, ako ho chytiť!

24. novembra 2016 11

Ditto, želatínový pokémon, ktorý sa vie premeniť na hocijakého pokémona, si oficiálne odbil premiéru v hre Pokémon Go. Vývojári z Niantic už od začiatku mali v pláne uviesť tohto ružového pokémona do hry, ale akosi sa zdráhali to urobiť. Potvrdzuje to aj “prítomnosť” Ditta v kóde hry. Dobrou správou ale je, že Ditto už voľne pobehuje v prírode a vy máte jedinečnú možnosť ho chytiť. Avšak, nebudete zrejme prví majitelia Ditta, lebo niektorí užívatelia Redditu už stihli postnúť svoje screenshoty a pochváliť sa tak svojou novou “trofejou” v zbierke. Ditto zapĺňa prázdne miesto v Pokédexe, s výnimkou legendárnych pokémonov.

Ditto Pokémon Go

TIP:Pokemon Go ponúkne odmeny pre tých, čo hrajú každý deň

Ako chytiť Ditta v Pokémon Go

Chytenie Ditta je tvrdým orieškom. Nielenže sa nachádza skoro všade (čo je tak trochu aj výhoda), ale v “čistej” podobe ho nikdy nezastihnete. To znamená, že musíte chytať všetkých pokémonov, na ktorých narazíte, a modliť sa, aby to bol premenený Ditto. Keď ho získate, potom sa vám ukáže vo svojej skutočnej podobe. Jeho najsilnejšou stránkou je premena, kedy sa zmení v závislosti od oponenta a nadobudne aj jeho vlastné schopnosti. V seriáli dokonca stačilo Ditta rozosmiať, aby sa vrátil späť do svojej pôvodnej podoby. Niantic sa snaží vrátiť zašlú slávu Pokémon Go. Uvidíme, či sa im to podarí s príchodom Ditta a ďalších noviniek. Ešte stále hráte Pokémon Go? Máte v pláne aktívne loviť Ditta?

Pokémon GO
Veľkosť 58M
Verzia 0.29.0
CenaZadarmo
Inštalovať

Zdroj: Phandroid

Zapojte sa do diskusie (11)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: