MojAndroid

Tak sme sa konečne dočkali a vytúžené Vianoce sú tu. Po týždňoch naháňania darčekov a zariaďovania všetkého potrebného si už môžeme vydýchnuť a užívať si všetko to, čo sme v posledných dňoch pripravovali a na čom sme tak úporne pracovali. Napriek tomu, že pre mnohých z nás je dôležitá najmä vianočná pohoda a oddych, neodmysliteľnou súčasťou Vianoc sú aj darčeky. Tak, ako chceme my obdarovať našich najbližších a potešiť ich pekným darčekom, chcú aj oni prekvapiť nás.

stromcek

Výsledkom bývajú často hysterické výkriky radosti či až slzy dojatia. Veríme, že aj vy ste si pod Vianočným stromčekom našli aspoň niečo z toho, po čom ste túžili a ako správni fanúšikovia technológií tam bola aj nejaká nová zaujímavá hračka. Telefón, tablet či nejaké príslušenstvo, všetko si nájde svoje využitie. Dajte nám preto v diskusii vedieť, čo ste si našli pod vianočným stromčekom vy a hlasujte aj v našej ankete. Nemusí ísť iba o technologické darčeky a zároveň nemusí ísť iba o materiálne dary. Skrátka, ak sa chcete podeliť o to, ako vás vaši blízki tento rok potešili, teraz máte skvelú príležitosť.

Čo ste si našli pod vianočným stromčekom?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

24.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+