MojAndroid

Halloween sa  nezadržateľne blíži a s ním začínajú vývojári upravovať aj svoje hry tak, aby svojimi levelmi odrážali práve náladu tohto sviatku. Jednou z hier, ktorá dostala Halloweensky update je aj populárny Dead Trigger od českého herného štúdia Madfinger Games. Dej hry sa odohráva v blízkej budúcnosti, keď Zem postihla rýchlo sa prenášajúca infekcia, ktorá premenila takmer celé ľudstvo na chodiace mŕtvoly. Len pár ľudí ostalo zdravých a ich život závisí od množstva munície ktoré majú a od odhodlania, ktoré vynakladajú na zabíjanie znepriatelených zombie-kov.

Dnešný update prináša novú arénu strašidelného cintorína a samozrejme nový typ “Halloweenskych” zombíkov s tekvicovými hlavami. Využiť budete môcť aj novú zbraň, kušu a na zabíjanie chodiacich mŕtvol môžete použiť aj guľomet – ten je teraz dostupný za výhodnejšiu cenu. Update samozrejme prináša aj ďalšie opravy chýb alebo tiež realistickú fyziku padania tekvicových hláv. Aktualizovaný Dead Trigger si môžete stiahnuť zadarmo z Google Play.

 

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

26.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+