MojAndroid

České vývojárske štúdio Madfinger Games vôbec nelení a aj naďalej rozvíja svoj veľmi obľúbený zombie titul Dead Trigger 2. FPS strieľačka sa doteraz dočkala niekoľkých menších aktualizácií, no najnovšie správy hovoria o tom, že v hre pribudne mód pre arénu. V nej sa ukáže, koľko zombiekov dokážete naozaj zabiť a to, ktorú zbraň ovládate najlepšie. Vybrať si totižto môžete iba jednu…

[vc_video title=”Arena mód v hre Dead Trigger 2″ link=”http://www.youtube.com/watch?v=zTZMuxTrTlY”]

Hoci Madfinger Games v hre nešpecifikujú, kedy aktualizácia s arénou pre Dead Trigger 2 príde, veríme, že to bude už v najbližších dňoch. Pokiaľ túto hru ešte nemáte nainštalovanú, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie. V Obchode Play je táto hra dostupná úplne bezplatne, no ponúka mikrotransakcie pre rýchlejší pokrok v hre.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 Zdroj: AndroidCommunity

7.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+