MojAndroid

Ak by ste potulkami po internete narazili na obrázok, ktorý môžete vidieť nižšie, vedzte, že nejde o žiadneho mimozemšťana. CyanogenMod tím predstavil svoje nové logo a maskota, ktorý dostal meno Cid. Logo bolo v inej podobe ukázané verejnosti ešte deň pred zverejnením najnovšieho návrhu. Tím sa pravdepodobne rozhodol zmeniť jeho podobizeň po hromadiacich sa pripomienkách fanúšikov. Napriek zmenám je však návrh podľa niektorých stále veľmi “ľudský” a chýbajú mu prvky Androida.

Návrhár loga Caio povedal: “Chcel som aby CyanogenMod mal vlastného robota a aby svojim unikátnym výzorom predstavoval evolúciu.”

Či sa vám páči alebo nie, mali by ste si na nové logo pomaly zvykať :). Cid by sa mal totiž objaviť už čoskoro v najnovších verziách CyanogenMod ROMiek.

Páči sa vám nové logo Cid pre CyanogenMod?

Loading ... Loading ...

Zdroj: cyanogenmod

5.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+