MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov alternatívnej ROM s názvom CyanogenMod, tak ste už určite zachytili správu o tom, že v najnovších verziách CM12 nightlies sa objaví už nová animácia. Tá obsahuje známu tvár robota a maskota CyanogenModu, ktorá sa objaví na bielom pozadí. To nahradilo čiernu farbu.

CyanogenMod 12 je najnovšou verziou ROM, ktorá nesie už Android 5.0 Lollipop. Spoločnosť prvú beta verziu vydala na začiatku roka, čím si pre fanúšikov pripravila pekný novoročný darček. Cyanogen samozrejme s ROM-kou ešte nie je úplne hotový a stále pracuje na jej vyladení a doplnení všetkých funkcií zo stabilnej verzie s Androidom KitKat. Oficiálna podpora novej verzie ROM zatiaľ nie je dostupná pre všetky zariadenia a presný dátum uvedenia finálnej verzie je zatiaľ stále v nedohľadne.

Páči sa vám nová boot animácia?

CyanogenMod-12-Boot-Animation-FinishedDentalIslandwhistler

Zdroj: androidauthority

26.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+