MojAndroid

Spoločnosť Cyanogen prinesie do svojich ROM zaujímavú novinku. Vo verzii upraveného operačného systému Android s označením CyanogenMod 13, by mal totižto predstaviť aj tzv. živú uzamykaciu obrazovku. Živé pozadia nie sú na Androide nič nové, v obchode Play však nájdete len veľmi málo uzamykacích obrazoviek, ktoré ich podporujú. CyanogenMod o novej funkcii po prvýkrát informoval na Big Android BBQ v Texase. Novinka bola dokonca demonštrovaná pred očami divákov a môžete ju vidieť aj na nižšie priloženom videu.

 

CyanogenMod 13 by mal samozrejme okrem vyššie zmieňovanej funkcie priniesť aj najnovší OS Android Marshmallow. Informácie o tom, kedy by sa tak mohlo stať zatiaľ nemáme, no funkcia živej uzamykacej obrazovky bude určite vítaná viacerými používateľmi. A kto vie, možno sa jej chytia aj ďalší veľkí výrobcovia a stane sa bežne dostupnou u väčšiny smartfónov.

Zdroj: androidcommunity

 

30.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+