MojAndroid

Android hra Cut The Box ponúka zaujímavú kombináciu princípov a grafického spracovania známych titulov Fruit Ninja a Cut The Rope. Úlohou hráča v každej úrovni je pretnúť jednu alebo niekoľko škatúľ, ktoré sú umiestnené na rôznych platformách tak, aby rez spôsobil pri posúvaní pád aj ostatných objektov v hre. Samozrejme, zo začiatku sú úrovne veľmi jednoduché, no veci začínajú naberať na obrátkach vo vyšších leveloch.

Po grafickej stránke ponúka veľmi veľa podobných prvkov, ako populárny titul Cut The rope, no ak sa pozrieme na kvalitu, grafika neponúka až také jemné detaily. Hra je však zábavná a niekedy sa budete musieť potrápiť a logicky naplánovať každý rez tak, aby ste splnili predpoklad ukončiť úroveň na tri hviezdy. V ponuke je množstvo levelov, ktoré sa postupne odomykajú za peniaze, ktoré zozbierate počas hry.

Cut The Box Android hry Cut The Box Android hry Cut The Box Android hry

Hru odporúčame každému fanúšikovi puzzle titulov, ktorý hľadá novú zábavku na spríjemnenie voľných chvíľ. Hra je dostupná zadarmo v obchode Google Play a stiahnuť si ju môžete kliknutím na widget nižšie. Hra je však prepchaná reklamou, ktorá sa zobrazuje na celú obrazovku zariadenia, pričom jej odstránenie vás bude stáť 0,72 €.

11.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+