MojAndroid

Ak radi počúvate hudbu a rozmýšľali ste, aké je to byť DJ-om, Google má pre vás odpoveď. Vo svojom novom projekte s názvom The Cube sa môžete na okamih stať ozajstným diskdžokejom, pričom budete mixovať dohromady až šesť piesní súčasne.

The Cube je interaktívny program vytvorený divíziou Creative Labs. Na kocke umiestnenej v priestore sú prehrávané rozličné skladby – na každej strane kocky jedna. Otáčaním kocky môžete zvýrazniť jednu skladbu a zjemniť iné, pričom výsledok vždy závisí na tom, akú časť z jednotlivých strán kocky máte v popredí. Takouto interaktívnou formou si môžete jednoducho vyskúšať, aký je to pocit mixovať rôzne skladby do jednej. The Cube si môžete vyskúšať na počítači v prehliadači Chrome, ale aj na vašom zariadení s Androidom, na ktorom tiež potrebujete najnovšiu verziu prehliadaču od Google. Ak ho náhodou nemáte, stiahnuť si ho môžete aj pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TechCrunch via endgadget

2.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+