MojAndroid

Fanúšikovia pretekárskych hier, majte sa na pozore. V obchode Play je totiž dostupná hra CSR Racing 2, ktorá je nástupcom obľúbeného pretekárskeho titulu. V tom je síce možné uskutočňovať iba preteky typu Drag, kde je vašou úlohou správne preraďovať, no hra si získala fanúšikov množstvom možností a úprav a fantastickou grafikou. V tomto štýle sa nesie aj pokračovanie tohto úspešného herného trháku.

CSR Racing 2 nestráca nič z kvalít svojho predchodcu. Grafika je ešte lepšia, čo je skutočne ťažké si predstaviť. Vzhľadom na jednoduchosť pretekárskych kôl ale mali vývojári možnosť do detailov sa venovať jednotlivým automobilom a skutočne vyšperkovať ich dizajn. Výsledkom bola jedna z najkrajších mobilných hier vôbec a ak je to možné, novinka má ešte krajšiu grafiku. K dispozícii vám bude vyše 50 automobilov, ktoré môžete prispôsobovať svojim vlastným predstavám. Nebudete zlepšovať iba motorickú stránku auta, ale aj jeho vzhľad. Budete môcť pridávať špeciálne spoilery a prahy a autá tak budete môcť zlepšovať aj po dizajnovej stránke.

Skvelou vlastnosťou hry je fakt, že autá a aj toto nové príslušenstvo nie sú výplodom fantázie autorov. Ide o dokonalé certifikované repliky, ktorá ešte viac umocnia pocit reality. Tak, ako v predchádzajúcej verzii hry, aj teraz bude k dispozícii množstvo herných režimov a aj skvelý multiplayer mód, ktorý fungoval v originálnej hre výborne a hráčov lákal aj špeciálnymi turnajmi a podujatiami. Tak, ako ste mohli očakávať, hra je k dispozícii zadarmo a je plná mikrotransakcií. Tie ale nebudú pre hranie nutné a zaobídete sa aj bez nich, no ak budete chcieť urýchliť svoje napredovanie, stačí pár eur a ihneď získate výhodu.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

4.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+