MojAndroid

„Našim cieľom je jednoduchosť. Musíme zabezpečiť, aby naša aplikácia bola schopná plnohodnotnej prevádzky na toľkých Android zariadeniach, ako je to len možné,“ povedal David Quin, vedúci spotrebiteľských aplikácií na ALK Technologies.

„GPS navigáciu vyvíjame od roku 2008 a vytvorili sme niekoľko špecifikácií pre navigáciu pre zariadenia s rôznymi veľkosťami obrazoviek. Najnovšími prírastkami sú Samsung Galaxy S III a HTC One X a ich veľké obrazovky s vysokým rozlíšením.“

Tak takto predstavuje spoločnosť ALK Technologies svoju navigáciu CoPilot GPS Navigation. CoPilot GPS Navigation je certifikovaná pre viac ako 250 Android zariadení a určuje istým spôsobom trend v GPS navigáciách a podobných aplikáciách už od roku 2008. Najnovším prírastkom je CoPilot Live Premium s podporou Androidu od verzií Froyo až na najnovšiu verziu Jelly Bean.

Existujú dve dostupné verzie a to platená CoPilot Live Premium s hlasovou navigáciou, výpočtom 3D máp a živými informáciami o dopravnej situácii a verzia CoPilot GPS, ktorá je zadarmo s offline mapami a plánovaním trasy. Obe verzie patria k špičkovým navigáciám v mobilných zariadeniach, ktoré sú rozšírené tak, teraz majú naozaj širokú podporu zariadení s rôznymi veľkosťami a rozlíšením obrazoviek.

Verzia: 10.4.1.446
Aktuálna cena: 27,99 €
Verzia: 10.4.1.446
Aktuálna cena: 27,99 €

Verzia: 10.4.1.446
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.4.1.446
Aktuálna cena: Zdarma

11.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+