MojAndroid

Color Pin  je šikovná hra pre smartfóny, ktorá preverí vašu šikovnosť a trpezlivosť. S nápadom prišiel mladý slovenský vývojár v spolupráci so štúdiom Inlogic Games. Prostredie hry je podobné titulom aa či ff, ktoré už určite poznáte. Hlavným prvkom hry je farebný kruh v strede obrazovky, do ktorého je potrebné triafať guľôčkami príslušnej farby. K dispozícii dostávate až 180 free-to-play levelov, ktorých náročnosť sa postupne zvyšuje. Pribúdajú rôzne farby a takisto prekážky, ktoré vám bránia k plynulému prechodu guľôčky.

S pribúdajúcimi levelmi stúpa aj počet guľôčok, ktoré je potrebné do kruhu vhodiť. K dispozícii je mimo určených levelov aj tzv. nekonečný mód. Ovládanie je príjemne jednoduché, len jedným prstom. Hra je doslova ideálna pri cestovaní MHD či pri dlhých chvíľach v škole. Color Pin je titul, ktorý nájdete už teraz zdarma v Obchode Play.

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

5.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+