MojAndroid

Za nami je opäť ďalší týždeň, počas ktorého sa toho vo svete technológií a Androidu udialo veľa. Počas týždňa bolo predstavených niekoľko zaujímavých hier, unikli zábery niektorých chystaných smartfónov či dokonca sme sa pozreli na to, akým spôsobom chránia banky svojich zákazníkov.

Mali sme sa možnosť pozrieť na údajný dizajn očakávaného Samsungu Galaxy S24 Ultra

Samsung Galaxy S24 Ultra sa objavil v ďalšom úniku informácií. Tentokrát tipster Ice Universe (cez Sogi.com) zverejnil obrázky, na ktorých je vidieť najnovší vlajkový model vedľa jeho predchodcu, Galaxy S23 Ultra. Prinesie pár zmien, ktoré môžu niekoho potešiť. Séria Samsung Galaxy S23 prišla na náš trh začiatkom tohto roka a očakáva sa, že v rovnakom dátume príde ďalšia verzia aj tento rok.

Rockstar ukázal prvý trailer pokračovania už legendárnej série GTA

Momentálne je najviac očakávanou hrou na svete už nejaký ten piatok práve GTA VI, ktorú má na starosti Rockstar. Práve šestka by mala nadviazať na mimoriadne úspešnú päťku, ktorá stále zaznamenáva vysoké čísla používateľov. Pár hodín pred spustením prvého traileru sa však stalo to, čo by málokto čakal.

Ukončili sme súťaž o hodnotné ceny a spoznali sme štyroch výhercov

Portál MôjAndroid.sk si pre vás v spolupráci so spoločnosťou ESET pripravil súťaž, v ktorej ste mohli vyhrať smartfón HONOR 90 v hodnote 500 eur a 3x licenciu ESET HOME Security Premium. Jediné, čo ste mali urobiť, bolo správne odpovedať na tri súťažné otázky a šťastie sa možno usmialo práve na vás.

Pozreli sme sa na to, akým spôsobom sa banky starajú o bezpečnosť svojich klientov na internete

V poslednej dobe sa ako keby roztrhlo vrece s podvodníkmi na internete. Tí využívajú všetky možné spôsoby na to, aby sa obohatili na úkor obete. To, že je podvodníkov stále viac a viac potvrdzujú aj štatistiky. Tie ukazujú, že počet podvodov za posledné dva roky stúpol o 530 %. To je viac ako päťnásobný nárast, ktorý je pre väčšinu národa alarmujúci.

Spoznali sme pravdepodobný dizajn Samsung Galaxy A55

Samsung sa chystá na budúci rok uviesť na trh svoje najnovšie smartfóny z radu Galaxy A. Už sme mali možnosť vidieť viacero uniknutých informácií a renderov niektorých modelov. Tentokrát sa však objavili aj uniknuté renderované obrázky Samsung Galaxy A55, ktoré odhaľujú jeho dizajn zo všetkých uhlov.

10.12.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+