MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk si pre vás v spolupráci so spoločnosťou ESET pripravil súťaž, v ktorej ste mohli vyhrať smartfón HONOR 90 v hodnote 500 eur a 3x licenciu ESET HOME Security Premium. Jediné, čo ste mali urobiť, bolo správne odpovedať na tri súťažné otázky a šťastie sa možno usmialo práve na vás.

Do súťaže sa nám zapilo 3 002 účastníkov z celého Slovenska, pričom vyhrať mohli len štyria z nich. K výhre však bolo potrebné okrem vyplnenia údajov aj zadanie troch správnych odpovedí na priložené otázky. Toto sú správne odpovede:

Šťastie sa usmialo na štyroch z vás, a to:

  • Hlavná výhra HONOR 90: Vladimír Zaťko
  • Licencia ESET HOME Security Premium: Miroslava Gajdošová
  • Licencia ESET HOME Security Premium: Soňa Rojková
  • Licencia ESET HOME Security Premium: Richard Petrus

Výhercom gratulujeme a budeme ich kontaktovať e-mailom. Vy ostatní však nezúfajte, stále máte šancu vyhrať. Stále u nás prebiehajú ďalšie dve ankety, v ktorých môžete vyhrať kopu skvelých cien, a to NAY Android Roka a 4ka Android Code. Zapojte sa do oboch a zvýšte svoje šance na výhru.

Náš tip
Xiaomi 14 Ultra dostane väčšiu batériu a rýchle nabíjanie

5.12.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+