MojAndroid

Za nami je ďalší týždeň, ktorý bol opäť bohatý na novinky. V tomto článku si krátko zhrnieme to, čo nás zaujalo najviac a o čom sme písali na našom webe.

Pixel 8 už kúpite aj na Slovensku

Smartfóny Google Pixel 8 boli predstavené len pred pár dňami a pomaly sa dostávajú aj do slovenských e-shopov. Stále však neponúkajú 5G, pretože Google na náš trh stále akosi zabúda. To ale neznamená, že si ich nemôžete kúpiť vôbec. Koľko za ne zaplatíte?

Slovenskí mobilní operátori budú spolupracovať. Vytvorili asociáciu

Všetci štyria slovenskí mobilní operátori sa spojili a vytvorili Asociáciu mobilných operátorov Slovenska (ASMOS). Jej členmi sú teda Orange, Telekom, O2 aj SWAN. Asociácia bude riešiť témy, ktoré sa týkajú celého sektora, pričom dbajú na pravidlá trhovej súťaže. Čo všetko zastreší nová asociácia?

Štát porovnal ceny operátorov. Ktorý je najlacnejší?

Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb raz za tri mesiace spraví prehľad cien za najlacnejšie balíčky u operátorov. Na Slovensku momentálne pôsobia štyria hlavní a niekoľko virtuálnych. Ako sú na tom aktuálne ceny?

432 megapixelový fotoaparát v smartfóne?

Kam sa až posunú fotoaparáty v smartfóne? Aktuálnym maximom je rozlíšenie 200 megapixelov, no jeden výrobca už pracuje na snímači s viac ako dvojnásobným rozlíšením. Čo všetko prinesie a oplatí sa doň vôbec investovať?

TIP: Nová verzia inteligentného lokátora už v predaji

V roku 2021 sa na trh dostal inteligentný lokátor Samsung Galaxy SmartTag spolu s jeho verziou s označením “Plus”. Juhokórejský gigant teraz odhalil druhú verziu tohto príslušenstva. Volá sa Samsung Galaxy SmartTag2. Čo nové prináša?

15.10.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+