MojAndroid

V rámci nových inovácií predstavila spoločnosť Cisco, celosvetový líder v oblasti sieťových riešení, nový telefón Cisco DX650 založený na platforme Android, ktorý prináša priamo na pracovný stôl používateľov tradičné hlasové funkcie, video s vysokým rozlíšením 1080p a mnoho vlastností dnešných smartfónov. Prostredníctvom tohto zariadenia je možné zavolať priamo na TelePresence stretnutie alebo sa pripojiť na akýkoľvek štandardný video koncový bod. DX650 ponúka pripojenie do siete klasicky prostredníctvom káblu alebo bezdrôtovým spôsobom.

Cisco DX65 Android telefon

Nový telefón ponúka množstvo vlastností bežných Android zariadení, vrátane prístupu k najdôležitejším aplikáciám a možnosti vytvárať používateľské profily, ktoré sa dokážu jednoducho integrovať s e-mail kontom, kalendárom, adresárom kontaktov a rýchlymi voľbami. Telefón ponúka predinštalované aplikácie ako Jabber, WebEx a AnyConnect. Vďaka Androidu majú používatelia prístup aj k podnikovým aplikáciám, ako napríklad portálom zákazníckych služieb alebo CRM riešeniam prostredníctvom zabudovaného prehliadača. Cloudové aplikácie ako Cisco WebEx sú dostupné natívne v telefóne alebo prostredníctvom Google Play. Jeho súčasťou je aj VPN klient, vďaka ktorému majú vzdialení užívatelia prístup ku všetkým potrebným podnikovým aplikáciám.

Zdroj: tlačová správa

11.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+