MojAndroid

Čínsky deduško hrá Pokémon Go na bicykli od jeho vzniku v roku 2016. Na internete sa objavil viackrát, minimálne každý rok a jeho zbierka smartfónov sa postupne rozrastá.

Čínsky deduško má viac než 60 smartfónov na bicykli pre Pokémon Go

Tento starý pán postupne pridával viac a viac smartfónov na svoj bicykel a momentálne je na čísle 64. Na internete sa prvýkrát objavil v roku 2018 s 11 smartfónmi, píše The Verge. Postupne sa zväčšovala jeho zbierka smartfónov, aj pokémonov. V roku 2019 už mal 45 smartfónov a teraz je to číslo vyššie ako 60.

Myslíme si, že to nie je jeho finálna forma a že počet smartfónov bude narastať (rovnako, ako aj zbierka jeho pokémonov). Zaujíma nás, koľko smartfónov unesie jeho bicykel? Taktiež to, či sa nebojí o svoju bezpečnosť. Koľko asi tak utratil na všetky smartfóny a ako ich nabíja? Do kedy v tomto koníčku mieni pokračovať? Koľko asi utratí za dáta? Je toto vôbec legálne, aspoň v Číne? A mnoho iných. Zrejme by to bolo na jeden rozsiahly rozhovor, len škoda, že asi takúto príležitosť nikdy nebudeme mať.

Jeho skromné začiatky si môžete pozrieť na videu nižšie (nemá však ani len anglické titulky):

Chen San-yuan, ako sa deduško volá, začal hrať Pokémon Go potom, čo túto hru spoznal od svojho vnuka. Vraví, že sa nezapája do bitiek v aréne, väčšinou len loví a vylepšuje svojich pokémonov.

Pokémon Go je hra odohrávajúca sa polovične v reálnom svete a vašim cieľom je lovenie pokémonv a ich vylepšovanie. Môžete sa zúčastniť bitiek v arénach, ktoré sú väčšinou nejaké významné verejné miesta vo vašom okolí.

Pokémon GO
Pokémon GO
Developer: Niantic, Inc.
Price: Free
  • Pokémon GO Screenshot
  • Pokémon GO Screenshot
  • Pokémon GO Screenshot
  • Pokémon GO Screenshot
  • Pokémon GO Screenshot
  • Pokémon GO Screenshot
  • Pokémon GO Screenshot

Toto môže byť zrejme životný cieľ našej redakcie – potom, čo pôjdeme do dôchodku snáď budeme mať toľko peňazí a času, aby sme sa mohli venovať veľkému množstvu smartfónov aj naďalej.

26.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+