MojAndroid

Pokémon Go sa už síce obľube takého množstva hráčov, ako na začiatku neteší, no stále má mnoho svojich priaznivcov. Medzi nich určite patrí tento chlapík, žijúci v USA. V aute mal až 8 smartfónov, na ktorých bola zapnutá hra. Šoféri niekoľkých vozidiel sa pri ňom zastavili s cieľom zistiť či nepotrebuje pomoc, keďže stál v odstavnom pruhu na diaľnici. Informoval o tom web Kotaku.com.

Pre spesrtrenie: Pamätáte si ešte na to, keď v Central parku v New Yorku chytali hráči Charizarda? Ako to vyzeralo si môžete pozrieť na videu nižšie.

To, čo uvideli, ich ale prekvapilo. Chlapík stál preto, lebo práve chytal Pokémonov. V ruke držal akúsi penovú tabuľu, v ktorej boli v dvoch radoch naukladané smartfóny a na všetkých bežala táto hra.  Pristavila sa pri ňom aj polícia. Pokutu síce nedostal, no nezaobišlo sa to bez varovania a bol nútený smartfóny odložiť na zadné sedadlo a odísť.

Vyzerá to tak, že tento hráč pravdepodobne nehral počas šoférovania. To by musel ísť veľmi pomaly. Hra je totiž zameraná na chôdzu či beh. Ak sa hráč pohybuje rýchlejšie, chytať pokémonov jednoducho nemôže. Všetko funguje vďaka GPS v smartfóne, hra okamžite zistí, že sa smartfón pohybuje rýchlejšie.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
16.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+