MojAndroid

Google len pred niekoľkými dňami sprístupnil novú verziu Google Play pre smartfóny a tablety. Prináša niekoľko noviniek, ktoré sa týkali najmä vzhľadu. Používateľské prostredie prešlo výraznými zmenami a je teraz inšpirované kartovým usporiadaním a farbami hlasového asistenta Google Now. Zmizlo otravne okno s tlačidlom “Pokračovať v nákupe”, ktoré sa objavovalo vždy po spustení sťahovania a pridané bolo aj nové tlačidlo pre zaradenie aplikácie či hry do zoznamu prianí. Nový Play Store sa nesie predovšetkým vo svetlých farbách, ktoré však nemusia vyhovovať každému. Ak uprednostňujete čiernu, tak potom by ste mali klasickú verziu vymeniť za Play Store s tmavou témou.

Google Play Black_2 Google Play Black_3 Google Play Black_1

Čiernu verziu Google Play môžete nainštalovať do svojho smartfónu alebo tabletu s rootom a nahraným Custom Recovery. Stačí si stiahnuť tento súbor a flashnuť ho práve prostredníctvom Custom Recovery. Po reštartovaní zariadenia by ste mali disponovať novou a hlavne čiernou verziou Google Play, ktorá vyzerá naozaj veľmi dobre. Ak by vám Google Play z nejakého dôvodu nefungoval, odporúčame pred flashnutím najskôr odinštalovať starú verziu. Ďalšie Google aplikácie v čiernych farbách nájdete na stránke RootzWiki. Normálnu verziu, ktorú nainštalujete klasickým spôsobom stiahnete tu -> >> Google Play Store 4.0.25 <<.

via phandroid

11.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+