MojAndroid

Medzi používateľmi Android zariadení sa nachádzajú dve skupiny používateľov – tí, ktorí na všetko používajú oficiálne aplikácie a tí, ktorí sa snažia minimalizovať počet aplikácií a čo najviac vecí robiť v jednom titule, napríklad v Chrome. Práve pre druhú skupinu používateľov prinášame výbornú správu. Google v najnovšej verzii prehliadača Chrome prináša natívne push notifikácie z rôznych webstránok, napríklad Facebooku. Ak túto sociálnu sieť navštevujete iba cez prehliadač, tak ide rozhodne o významnú novinku.

facebook-notifikacie-chrome

Jediné, čo pre aktivovanie týchto upozornení musíte urobiť, je aktualizovať prehliadač Chrome na najnovšiu verziu, otvoriť web m.facebook.com a po ukázaní hlášky o povolení notifikácií ju potvrdiť tlačidlom Allow. Potom si môžete užívať push notifikácie z Facebooku bez toho, aby ste mali nainštalovanú oficiálnu aplikáciu. Podobným spôsobom budú fungovať upozornenia aj z iných webstránok. Upozornenia v Chrome môžete spravovať v Nastavenia > Nastavenia webu > Upozornenia. Ako hodnotíte túto novinku v Chrome?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

15.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+