MojAndroid

Populárny internetový prehliadač Chrome pre Android získava v týchto chvíľach zaujímavú aktualizáciu. Tá okrem klasických vylepšení výkonu a stability prináša jednu výraznú novinku, ktorou je vzhľad v štýle Material dizajnu. Ten bol predstavený spolu so systémom Android L a Google postupne aktualizuje viaceré svoje aplikácie, pričom sa snaží ich vzhľad prispôsobiť práve novému dizajnu.

Nový vzhľad si mohli užívatelia beta verzie prehliadaču vyskúšať aj pred tým. Teraz sa ale aktualizácia dostáva aj k užívateľom stabilnej verzie, ktorá je dnes už predinštalovaná na drvivej väčšine Android zariadení. Okrem nového vzhľadu prináša update aj vynovený inkognito režim, ako aj vylepšený spôsob prihlasovania viacerých Google účtov. Okrem toho je novinka už tradične doplnená a vylepšenia výkonu a odstránenie niektorých chýb. V prípade, že používate na svojom zariadení prehliadač Chrome Beta, sú vám všetky tieto novinky už dávno známe. Pre tých užívateľov, ktorí využívajú stabilnú verziu, bude čoskoro dostupná aktualizácia. Google ju však uvoľňuje postupne, preto je potrebné byť trpezlivý. Pre istotu môžete otvoriť svoju aplikáciu Google Play a skontrolovať, či nemáte dostupnú aktualizáciu. Ak by ste boli veľmi netrpezliví, môžete kliknúť na jeden z odkazov pod článkom a stiahnuť si aktualizáciu vo forme súboru APK.

2014-09-04 06.40.55 2014-09-04 06.41.45 2014-09-04 06.41.53

Odkaz na stiahnutie Google Chrome APK v37 – 1

Odkaz na stiahnutie Google Chrome APK v37 – 2

Odkaz na stiahnutie Google Chrome APK v37 – 3

Odkaz na stiahnutie Google Chrome APK v37 – 4

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police via Android Authority

4.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+