MojAndroid

Stránka projektov, ktoré žiadajú o podporu k rozvoju, formou príspevkov, Kickstarter, priniesla ďalší z projektov, ktorý by mohol zaujať používateľov. Tentoraz ide o projekt zameraný na domovskú obrazovku tabletov pod názvom Chameleon.

Podrobnosti o tom, ako to celé vyzerá si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

Všetko by bolo úžasné, až na jeden detail. Firma Teknision, ktorá chcela predávať Chameleon nemôže nájsť kupca. Preto sa obrátili na projekt Kickstarter.

Zaujímavé používateľské prostredie nie je len nejakou úpravou výzoru, ako by sa mohli mnohí domnievať. Práve naopak, je to kompletný kód, ktorý spoločnosť Teknision ponúka. Na celý projekt hľadá podporu vo výške 50 000 amerických dolárov, doteraz Teknision vyzbierala 2884 amerických dolárov.

Ak by sa spoločnosti Teknision podarilo celý projekt dotiahnuť do konca, bolo by zaujímavé sa pozrieť, na niektorom z tabletov, na nové UI, ktoré by ponúklo zaujímavé funkcie a možnosti.

Zdroj, foto: Kickstarter,  http://chameleon.teknision.com/ Video: YouTube.com

17.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+